PRAGOMEDICA je zpátky: Po 10 letech se v roce 2024 představí větší a modernější v pražských Letňanech

Mezinárodní zdravotnický veletrh PRAGOMEDICA po desetileté pauze oživí v příštím roce 2024 pražské výstavní haly. Již 37. ročník kontraktačně - prodejní akce se premiérově uskuteční na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde představí svou modernější a rozsáhlejší tvář. Nejvýznamnější událost nejrůznějších zdravotnických oborů proběhne na podzim roku 2024.

 

Unikátní veletržní akce zdravotnického odvětví se po desetileté přestávce znovu uskuteční na veletržní půdě české metropole. Veletrh PRAGOMEDICA, který tradičně vynikal komplexní nabídkou i velikostí, získá nejen modernější podobu, ale ještě větší prostor díky svému konání v PVA EXPO PRAHA.

 

Tak jako původní, i nová podoba veletrhu PRAGOMEDICA bude prezentovat aktuální vývojové trendy v oboru zdravotnické a laboratorní techniky i vybavení zdravotnických provozů od významných značek z tuzemska i zahraničí. Během jeho konání bude probíhat odborný doprovodný program, který návštěvníkům nabídne zajímavé konference, semináře či workshopy pod taktovkou významných osobností jednotlivých oborů.

 

Kontraktačně-prodejní akce je primárně určena pro lékaře, zdravotnický personál i odbornou veřejnost pohybující se v různých odvětvích zdravotnických specializací.

 

 

Konference PRAGOMEDICA FORUM 2023 je jednodenní odborné setkání významných osobností z oboru zdravotnictví, které nabídne mnoho zajímavých a klíčových témat současnosti a zároveň umožní prezentaci oborových firem, které budou mít zájem o účast na veletrhu PRAGOMEDICA 2024. Konference Pragomedica je určena pro lékaře a odbornou veřejnost.